HALO

w Re_c

Nazwa powstała od wyjątkowego zjawiska, pozornie podobnego do tęczy, natomiast występującego wokół słońca i księżyca.

Efekt „halo” wygląda jak biała aureola i powstaje w wyniku załamania i rozszczepienia światła na kryształkach lodu w atmosferze.

 

Czytaj więcej

Re_connect to również cowork idealny dla pracowników zdalnych, osób w delegacji, bądź szukających miejsca do pracy w trakcie podróży. Biurko w coworku Re_connect w Łodzi możesz wynająć nawet na 1 dzień!

 

Co jeszcze?

W Re_connect oferujemy idealne biura dedykowane do wynajmu w Łodzi  - bo dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze przestrzenie są w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. To w Re_connect znajdziesz idealne biuro do wynajmu w Łodzi.

 

Organizujesz event, potrzebujesz sali konferencyjnej, sali do spotkań, przestrzeni eventowej?

W Re_connect prócz powierzchni otrzymasz:

  • wsparcie audio – wizualne;
  • strefę dla cateringu;
  • możliwość otwarcia sali na przestrzeń zieloną przy budynku;
  • darmowy parking dla dużej liczby gości.

 

Re_connect to więcej niż przestrzeń coworkingowa, biurowa to miejsce, gdzie nowoczesność i tradycja łączą się w idealny sposób. W ramach ŁSSE, Re_connect stanowi centrum innowacyjnych rozwiązań, wspierając przedsiębiorczość i rozwój biznesu.

 

Wybierając powierzchnie biurowe Re_connect Łódź zyskujesz:

  • darmowy, przestrzenny parking;
  • pokój do opieki nad dzieckiem;
  • podcast room;
  • sąsiedztwo z siedzibą ŁSSE, oferującą kompleksowe usługi wsparcia biznesu, programy akceleracyjne, finansowanie rozwoju MŚP, specjalistyczną edukację techniczną (automatyka i robotyka) oraz szeroki networking biznesowy;
  • nowoczesny, industrialny design, inspirowany łódzkimi ikonami kultury i sztuki z okresu awangardy.

Henryk Arctowski

Henryk Arctowski

jest do dziś najbardziej znanym polskim badaczem stron polarnych. Jako podróżnik i naukowiec przyczynił się do poznania Antarktydy. W ciągu swojego 87-letniego życia opublikował ponad 400 prac, w których opisał swoje liczne wyprawy i wyniki badań naukowych. Jednym z niezwykle interesujących odkryć, które opisał było właśnie zjawisko halo (zjawisko optyczno-meteorologiczne, które można zaobserwować wokół Słońca bądź Księżyca) jakie zaobserwował podczas wyprawy na Antarktydę.

Arctowski badał między innymi zagadnienia geologii, glacjologii, oceanografii, meteorologii, optyki atmosfery i zjawiska zórz polarnych.

Jego działalność nie tylko przyczyniła się do poszerzenia wiedzy na temat tego niezwykłego regionu świata, ale do dziś stanowi inspirację dla naukowców i badaczy regionów polarnych na świecie.

Czy wiesz, że…

nazwisko profesora Arctowskiego zostało upamiętnione przez badaczy w różnych nazwach geograficznych np. Góra i Lodowiec Arctowskiego w Arktyce na Spitzbergenie, czy Półwysep Arctowskiego na Antarktydzie.