Henryk Magnuski

Henryk Magnuski

Henryk Magnuski to inżynier i wynalazca.

Pracował w USA dla Motoroli i był twórcą jednego z pierwszych modeli walkie-takie. Jego wkład w rozwój łączności wojskowej, techniki radiowej i telekomunikacji był bardzo duży. Pracując dla Motoroli od 1940 roku, stworzy model walkie-talkie, SCR-300, który znalazł zastosowanie w amerykańskich siłach zbrojnych podczas II wojny światowej. Ten model walkie-talkie był używany przez najniższe szczeble dowodzenia amerykańskich wojsk w Europie i na Pacyfiku. W ciągu dwóch lat wyprodukowano ponad 40 tysięcy tych urządzeń.

Pracował w USA dla Motoroli i był twórcą jednego z pierwszych modeli walkie-takie. Jego wkład w rozwój łączności wojskowej, techniki radiowej i telekomunikacji był bardzo duży. Pracując dla Motoroli od 1940 roku, stworzy model walkie-talkie, SCR-300, który znalazł zastosowanie
w amerykańskich siłach zbrojnych podczas II wojny światowej. Ten model walkie-talkie był używany przez najniższe szczeble dowodzenia amerykańskich wojsk w Europie i na Pacyfiku. W ciągu dwóch lat wyprodukowano ponad 40 tysięcy tych urządzeń.

Czytaj więcej

Re_connect to również cowork idealny dla pracowników zdalnych, osób w delegacji, bądź szukających miejsca do pracy w trakcie podróży. Biurko w coworku Re_connect w Łodzi możesz wynająć nawet na 1 dzień!

 

Co jeszcze?

W Re_connect oferujemy idealne biura dedykowane do wynajmu w Łodzi  - bo dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze przestrzenie są w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. To w Re_connect znajdziesz idealne biuro do wynajmu w Łodzi.

 

Organizujesz event, potrzebujesz sali konferencyjnej, sali do spotkań, przestrzeni eventowej?

W Re_connect prócz powierzchni otrzymasz:

  • wsparcie audio – wizualne;
  • strefę dla cateringu;
  • możliwość otwarcia sali na przestrzeń zieloną przy budynku;
  • darmowy parking dla dużej liczby gości.

 

Re_connect to więcej niż przestrzeń coworkingowa, biurowa to miejsce, gdzie nowoczesność i tradycja łączą się w idealny sposób. W ramach ŁSSE, Re_connect stanowi centrum innowacyjnych rozwiązań, wspierając przedsiębiorczość i rozwój biznesu.

 

Wybierając powierzchnie biurowe Re_connect Łódź zyskujesz:

  • darmowy, przestrzenny parking;
  • pokój do opieki nad dzieckiem;
  • podcast room;
  • sąsiedztwo z siedzibą ŁSSE, oferującą kompleksowe usługi wsparcia biznesu, programy akceleracyjne, finansowanie rozwoju MŚP, specjalistyczną edukację techniczną (automatyka i robotyka) oraz szeroki networking biznesowy;
  • nowoczesny, industrialny design, inspirowany łódzkimi ikonami kultury i sztuki z okresu awangardy.