MONO

w Re_c

Nazwa powstała od monokryształów, odkrytych lata temu przez wybitnego polskiego wynalazcę.

Dzięki tym strukturom współczesna produkcja elementów elektronicznych pozwoliła na stworzenie wielu urządzeń, takich jak np. telefony komórkowe, bez których wielu z nas nie wyobraża już sobie życia.

Czytaj więcej

Re_connect to również cowork idealny dla pracowników zdalnych, osób w delegacji, bądź szukających miejsca do pracy w trakcie podróży. Biurko w coworku Re_connect w Łodzi możesz wynająć nawet na 1 dzień!

 

Co jeszcze?

W Re_connect oferujemy idealne biura dedykowane do wynajmu w Łodzi  - bo dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze przestrzenie są w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. To w Re_connect znajdziesz idealne biuro do wynajmu w Łodzi.

 

Organizujesz event, potrzebujesz sali konferencyjnej, sali do spotkań, przestrzeni eventowej?

W Re_connect prócz powierzchni otrzymasz:

  • wsparcie audio – wizualne;
  • strefę dla cateringu;
  • możliwość otwarcia sali na przestrzeń zieloną przy budynku;
  • darmowy parking dla dużej liczby gości.

 

Re_connect to więcej niż przestrzeń coworkingowa, biurowa to miejsce, gdzie nowoczesność i tradycja łączą się w idealny sposób. W ramach ŁSSE, Re_connect stanowi centrum innowacyjnych rozwiązań, wspierając przedsiębiorczość i rozwój biznesu.

 

Wybierając powierzchnie biurowe Re_connect Łódź zyskujesz:

  • darmowy, przestrzenny parking;
  • pokój do opieki nad dzieckiem;
  • podcast room;
  • sąsiedztwo z siedzibą ŁSSE, oferującą kompleksowe usługi wsparcia biznesu, programy akceleracyjne, finansowanie rozwoju MŚP, specjalistyczną edukację techniczną (automatyka i robotyka) oraz szeroki networking biznesowy;
  • nowoczesny, industrialny design, inspirowany łódzkimi ikonami kultury i sztuki z okresu awangardy.

Jan Czochralski

Jan Czochralski

był wybitnym chemikiem, metaloznawcą i wynalazcą, którego osiągnięcia wywarły ogromny wpływ na rozwój współczesnej technologii elektronicznej. Jego najważniejszym osiągnięciem jest opracowanie metody otrzymywania monokryształów krzemu, która pozostaje stosowana do dziś i stanowi fundament produkcji układów scalonych. Jan Czochralski jest jednym z bardziej znanych polskich naukowców, często cytowanym na arenie międzynarodowej. Bez jego wynalazku z 1916 roku nie mielibyśmy dzisiejszych smartfonów, laptopów i całej nowoczesnej elektroniki.

Jego metoda, znana jako „Metoda Czochralskiego,” jest obecnie szeroko wykorzystywana w produkcji kryształów, zwłaszcza półprzewodnikowych, które stanowią fundament tranzystorów używanych w elektronice. Dzięki temu osiągnięciu, Czochralski odegrał kluczową rolę w rozwoju przemysłu elektronicznego na całym świecie.

Czy wiesz, że…

odkrycie to, powstało przez przypadkowe zanurzenie przez Czochralskiego stalówki pióra w zbiorniku z ciekłą cyną, zamiast w kałamarzu. Skutkiem tego metal zastygł w postaci cienkiej nici uzyskując w ten sposób niezwykłe właściwości.