Napoleon Cybulski

Napoleon Cybulski

to wybitny polski fizjolog.

Wraz ze swoim uczniem i współpracownikiem krakowskiej szkoły fizjologicznej odkrył przed światem jeden z najważniejszych organicznych związków jakim jest adrenalina. Był jednym
z twórców endokrynologii, i współodkrywcą prądów czynnościowych mózgu. Uważany za jednego z pionierów elektroencefalografii, czyli techniki pomiaru aktywności elektrycznej mózgu. Aktywnie uczestniczył również w życiu społecznym jako publicysta i wiceprezes Wydziału Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Krakowie w 1890 roku.

Wraz ze swoim uczniem
i współpracownikiem krakowskiej szkoły fizjologicznej odkrył przed światem jeden z najważniejszych organicznych związków jakim jest adrenalina. Był jednym z twórców endokrynologii, i współodkrywcą prądów czynnościowych mózgu. Uważany za jednego z pionierów elektroencefalografii, czyli techniki pomiaru aktywności elektrycznej mózgu. Aktywnie uczestniczył również w życiu społecznym jako publicysta i wiceprezes Wydziału Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Krakowie w 1890 roku.

Czytaj więcej

Re_connect to również cowork idealny dla pracowników zdalnych, osób w delegacji, bądź szukających miejsca do pracy w trakcie podróży. Biurko w coworku Re_connect w Łodzi możesz wynająć nawet na 1 dzień!

 

Co jeszcze?

W Re_connect oferujemy idealne biura dedykowane do wynajmu w Łodzi  - bo dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze przestrzenie są w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. To w Re_connect znajdziesz idealne biuro do wynajmu w Łodzi.

 

Organizujesz event, potrzebujesz sali konferencyjnej, sali do spotkań, przestrzeni eventowej?

W Re_connect prócz powierzchni otrzymasz:

  • wsparcie audio – wizualne;
  • strefę dla cateringu;
  • możliwość otwarcia sali na przestrzeń zieloną przy budynku;
  • darmowy parking dla dużej liczby gości.

 

Re_connect to więcej niż przestrzeń coworkingowa, biurowa to miejsce, gdzie nowoczesność i tradycja łączą się w idealny sposób. W ramach ŁSSE, Re_connect stanowi centrum innowacyjnych rozwiązań, wspierając przedsiębiorczość i rozwój biznesu.

 

Wybierając powierzchnie biurowe Re_connect Łódź zyskujesz:

  • darmowy, przestrzenny parking;
  • pokój do opieki nad dzieckiem;
  • podcast room;
  • sąsiedztwo z siedzibą ŁSSE, oferującą kompleksowe usługi wsparcia biznesu, programy akceleracyjne, finansowanie rozwoju MŚP, specjalistyczną edukację techniczną (automatyka i robotyka) oraz szeroki networking biznesowy;
  • nowoczesny, industrialny design, inspirowany łódzkimi ikonami kultury i sztuki z okresu awangardy.