PIANO

w Re_c

Nazwa tego wyjątkowego miejsca powstała po prostu od nazwy instrumentu – od pianina.

Patronem sali PIANO, stał się Józef Hofmann, który był nie tylko utalentowanym pianistą
i kompozytorem, ale także twórczym wynalazcą. Oprócz swojej pasji do muzyki, interesował się naukami ścisłymi i prowadził korespondencję m.in. z Thomasem Edisonem. Jego osiągnięcia
i wynalazki były związane zarówno z samochodem, jak i fortepianem. Hofmann opatentował ponad 70 różnych wynalazków, takich jak urządzenie do pomiaru siły nacisku palców pianisty czy regulację wysokości taboretu do fortepianu.

Wiele mu zawdzięczamy również jako kierowcy. To on jest twórcą wycieraczek samochodowych
i resorów, co ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Jego wkład
w rozwój tej branży jest niezapomniany i pozostaje ważnym elementem historii motoryzacji.

Patronem sali PIANO, stał się Józef Hofmann, który był nie tylko utalentowanym pianistą
i kompozytorem, ale także twórczym wynalazcą. Oprócz swojej pasji do muzyki, interesował się naukami ścisłymi i prowadził korespondencję m.in. z Thomasem Edisonem. Jego osiągnięcia i wynalazki były związane zarówno z samochodem, jak
i fortepianem. Hofmann opatentował ponad 70 różnych wynalazków, takich jak urządzenie do pomiaru siły nacisku palców pianisty czy regulację wysokości taboretu do fortepianu.

Wiele mu zawdzięczamy również jako kierowcy. To on jest twórcą wycieraczek samochodowych
i resorów, co ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Jego wkład w rozwój tej branży jest niezapomniany
i pozostaje ważnym elementem historii motoryzacji.

Czytaj więcej

Re_connect to również cowork idealny dla pracowników zdalnych, osób w delegacji, bądź szukających miejsca do pracy w trakcie podróży. Biurko w coworku Re_connect w Łodzi możesz wynająć nawet na 1 dzień!

 

Co jeszcze?

W Re_connect oferujemy idealne biura dedykowane do wynajmu w Łodzi  - bo dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze przestrzenie są w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. To w Re_connect znajdziesz idealne biuro do wynajmu w Łodzi.

 

Organizujesz event, potrzebujesz sali konferencyjnej, sali do spotkań, przestrzeni eventowej?

W Re_connect prócz powierzchni otrzymasz:

  • wsparcie audio – wizualne;
  • strefę dla cateringu;
  • możliwość otwarcia sali na przestrzeń zieloną przy budynku;
  • darmowy parking dla dużej liczby gości.

 

Re_connect to więcej niż przestrzeń coworkingowa, biurowa to miejsce, gdzie nowoczesność i tradycja łączą się w idealny sposób. W ramach ŁSSE, Re_connect stanowi centrum innowacyjnych rozwiązań, wspierając przedsiębiorczość i rozwój biznesu.

 

Wybierając powierzchnie biurowe Re_connect Łódź zyskujesz:

  • darmowy, przestrzenny parking;
  • pokój do opieki nad dzieckiem;
  • podcast room;
  • sąsiedztwo z siedzibą ŁSSE, oferującą kompleksowe usługi wsparcia biznesu, programy akceleracyjne, finansowanie rozwoju MŚP, specjalistyczną edukację techniczną (automatyka i robotyka) oraz szeroki networking biznesowy;
  • nowoczesny, industrialny design, inspirowany łódzkimi ikonami kultury i sztuki z okresu awangardy.

Józef Hofmann

Józef Hofmann

Wiele mu zawdzięczamy również jako kierowcy. To on jest twórcą wycieraczek samochodowych i resorów, co ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Jego wkład w rozwój tej branży jest niezapomniany i pozostaje ważnym elementem historii motoryzacji.

Czy wiesz, że…

Hofmann był wybitnym dzieckiem i koncertował już w wieku 10 lat na scenach Europy i w USA. Był uczniem Rubinsteina. W późniejszych latach zarządzał i był dyrektorem instytutu muzycznego w Filadelfii.