Stefan Drzewiecki

Stefan Drzewiecki

Wybitny inżynier i wynalazca, którego osiągnięcia znacząco wpłynęły na rozwój żeglugi podwodnej
i lotnictwa.

Wybitny inżynier
i wynalazca, którego osiągnięcia znacząco wpłynęły na rozwój żeglugi podwodnej
i lotnictwa.

Jest również autorem dromografu. Przyrządu,który automatycznie wykreśla kurs płynącego statku. Opracował model okrętu podwodnego napędzanego siłą ludzkich mięśni i jako pierwszy zastosował peryskop na okręcie. Jego prace doprowadziły do stworzenia pierwszego czteroosobowego okrętu podwodnego, który miał napęd elektryczny. Drzewiecki również jako pierwszy naukowiec, stwierdził, że możliwy jest lot maszyny będącej cięższą od powietrza. Zaprezentował m.in. model płatowca wyposażonego w tylne śmigło oraz samoczynne urządzenia stabilizacyjne, które zapewne wpłynęły na rozwój lotnictwa.

Czytaj więcej

Re_connect to również cowork idealny dla pracowników zdalnych, osób w delegacji, bądź szukających miejsca do pracy w trakcie podróży. Biurko w coworku Re_connect w Łodzi możesz wynająć nawet na 1 dzień!

 

Co jeszcze?

W Re_connect oferujemy idealne biura dedykowane do wynajmu w Łodzi  - bo dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze przestrzenie są w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. To w Re_connect znajdziesz idealne biuro do wynajmu w Łodzi.

 

Organizujesz event, potrzebujesz sali konferencyjnej, sali do spotkań, przestrzeni eventowej?

W Re_connect prócz powierzchni otrzymasz:

  • wsparcie audio – wizualne;
  • strefę dla cateringu;
  • możliwość otwarcia sali na przestrzeń zieloną przy budynku;
  • darmowy parking dla dużej liczby gości.

 

Re_connect to więcej niż przestrzeń coworkingowa, biurowa to miejsce, gdzie nowoczesność i tradycja łączą się w idealny sposób. W ramach ŁSSE, Re_connect stanowi centrum innowacyjnych rozwiązań, wspierając przedsiębiorczość i rozwój biznesu.

 

Wybierając powierzchnie biurowe Re_connect Łódź zyskujesz:

  • darmowy, przestrzenny parking;
  • pokój do opieki nad dzieckiem;
  • podcast room;
  • sąsiedztwo z siedzibą ŁSSE, oferującą kompleksowe usługi wsparcia biznesu, programy akceleracyjne, finansowanie rozwoju MŚP, specjalistyczną edukację techniczną (automatyka i robotyka) oraz szeroki networking biznesowy;
  • nowoczesny, industrialny design, inspirowany łódzkimi ikonami kultury i sztuki z okresu awangardy.